FREESKI TERMINLISTER                    FREESTYLE TERMINLISTER

2018/2019 TRENINGSKABAL
Utetreningene foregår på ski i Kongsberg Skisenter. 

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Kids- (5-10år)
Junior 13+ (13-18år)
Kids+ (10-12år)
Junior 13+ (13-18år)
 
 
 
  
Trenere Kids-:

Aleksander / Ty

Trenere Jr.:
Trym / Pål Erik
  Trenere Kids+:
Andreas / Mathias
 Trenere Jr.:
Wiktor / Jardar
 

Alle dager fra 18.00 til 20.00  Reservetrener Maren :)

  • Contest løpere kan være fra alle klasser hvis etablering f.o.m 1/1-2019.

Aldersklasser er som følger:

Kids: Opp t.o.m 12 år

Junior: 13-18 år

Møt opp tidlig og vær klar til start av trening kl 18 !!!

Som i fjor har vi også i år delt KIDS opp i 10 – og 10 + grupper som vi erfarte som positivt på innetreninger og tidligere år. Contest gruppa blir ikke etablert nå, men kanskje etter Jul. Contest kan også kjøre sammen med 13+. Vi kommer til å ha foreldrekontakter med på treninger i 10 -, 10 +

Vi har 8 stk trenere som blir med + Maren som reserve;

Trym, Wiktor, Andreas, Mathias, Aleksander, Jardar, Pål Erik, Ty

Merk: Gule Bibs skal brukes på hver trening på 10- og 10+ grupper

Oversikten over er slik vi starter sesongen.

 

 

Følgende er aktuelle som trenere og lagledere for sesongen 2018/2019:

HvemHvaTelefonEpost
Paal GulliksenSportslig leder46640400
Espen AmundsenFK Junior 13+48286528
Sissel Sævareid Ellefsen FK Kids 10-99095838
Gro ÅgrenFK Kids 10-90998794
Jan HatlenFK Kids 10+93443627
Mette Evje Kjørstad FK Kids 10+91362969
Hanne Vaadal Snipen FK Kids 10+90248384
WiktorTrener Jr 13+
Trym Trener Jr 13+
JardarTrener Jr 13+
Pål ErikTrener Jr 13+
Andreas Trener Kids 10+
Mathias Trener Kids 10+
AleksanderTrener Kids 10-
TyTrener Kids 10-
TyTrener Kids 10-
MarenTrener Reserve Alle